Kandidátní listina

Kandidátní listina - 16. Jakub Kastner

16. Jakub Kastner

34 let, živnostník v oboru výškových prací, montér

1) V práci řeším problémy s břemeny ve výškách, starám se o lidi, projektuji, připravuji, starám se o ucelený chod projektu.

2) Spolupracuji s Políčkem na Colour Meetingu, jsem jednatelem Kajak VUT, který jsem dlouho vedl a učil nové vodáky techniku, taktiku a prevenci pohybu na divoké vodě. Učil jsem lidi první pomoc, jsem podporovatelem hnutí Žít Brno a spolku Rozalio.

3) Chci mít Poličku, která uživí kavárnu, cukrárnu, která nebude závislá na práci u pásu, která bude mít otevřený městský úřad, která bude pracovat s veřejným prostorem, která nebude těžit ze sousedů závislých na automatech, která se postará o děti vycházející z dětského domova, která bude disponovat bytovým fondem, aby mohla podpořit rodiny v bytové nouzi, která začne otevřeně mluvit o domácím násilí, která podpoří mladé v zájmu o lokalitu.

4) Dnešní společnost funguje na bázi dojmů a pocitů. Jsme znovu na začátku a musíme se začít starat o věci veřejné, o politiku. Nesmíme znovu dopustit, abychom se sami stali vlastní zkázou. Pečujme o demokracii, jednejme na základně Masarykovských hodnot, pečujme o pravdu a morálku, buďme národem J. A. Komenského, J. Husa či J. Patočky. Není třeba nic měnit a hledat nová řešení, jiné systémy či spásu v jednotlivci. Je třeba pouze vytrvat a pokračovat v čem jsme začali v roce 1918 a 1989. Buďme trpěliví.

< Zpět